Logo Maziva-kapaliny.cz

Maziva - kapaliny.cz nebo kapaliny - maziva s.r.o.

Specialista na maziva a oleje pro běžné i náročné zákazníky

S námi si vybere maziva každý. Různých olejů a maziv je na trhu obrovské množství a není jednoduché se v tomto světě zorientovat. A proto jsme tu my. Díky snadné orientaci na našem e-shopu si můžete vybrat z několika kvalitních i cenově dostupných olejů. Pro jednodušší výběr a jistotu výběru využijte mazacích plánů, které Vám napoví, co je vhodné právě pro Vás. Pokud si i tak nejste jistí, rádi Vám poradíme.  

Chceme, abyste si byli jistí tím, co kupujete. Ať už se jedná o správný typ maziva nebo jeho kvalitu. Proto jsme schopni dodat technické listy ke všem našim produktům. Vždy se snažíme co nejefektivněji vyřešit Vaše potřeby a potřeby Vašich strojů. 

Maziva - kapaliny a motorsport

A protože víme, jak důležité je znát, které mazivo kam patří, rozhodli jsme se některé z nich vyzkoušet.  Podporujeme hned několik různých talentovaných lidí v motorsportu, kteří používají námi doporučená aditiva, provozní kapaliny i maziva a oleje. Díky nim, máme ověřené zkušenosti, a tak víme, jak naše produkty fungují. 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.