Kapaliny - maziva s.r.o. mimo jiné nabízí i velkoobchodní spolupráci. Naše produktové portfolio obsahuje mnoho různých druhů olejů a maziv a díky tomu dokážeme pokrýt hned několik odvětví.

Průmysl - dodáváme oleje do výrobních podniků, kde jsou často vyžadovány speciální požadavky na kvalitu a parametry olejů a maziv.

Autoservisy - pro autoservisy dodáváme velké množství značek motorových a převodových olejů včetně ostatních provozních kapalin a autokosmetiky. 

Stavebnictví a doprava - mimo olejů a maziv pro osobní automobily a motocykly nabízíme i produkty pro stavební techniku a velké dopravní prostředky.

Zemědělství - zde dodáváme maziva pro zemědělské stroje, ale i pro lesnictví a zahradnictví, kdy bývá často nutné dodržet bio normy, tak aby nedocházelo ke znečišťování životního prostředí.

Vzhledem k velkému množství možností a kombinací produktů řešíme jednotlivé provozy vždy individuálně. Proto nás neváhejte kontaktovat.

Budeme se těšit na budoucí spolupráci.

 

Šarlota Lukešová

obchodní manager

tel: +420 603 203 500
email: info@maziva-kapaliny.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.