Vánoce s Repsolem

Vánoce se nám pomalu blíží a tak jsme se rozhodli, že Vám taky něco nadělíme. Mrkněte na nabídku a udělejte si radost.

Vánoce s Repsolem

60l + 5l zdarma + doprava zdarma

Akce platí pro vybrané 60 litrové sudy značky Repsol, a to Repsol Elite Long Life 5W-30 a Repsol Elite TDI 5W-40. K tomuto produktu je přidáno pěti litrové balení stejného oleje zdarma. Při využití této zvýhodněné nabídky je navíc doprava zdarma.

60l + 4l zdarma + doprava zdarma

Akce platí pro vybrané 60 litrové sudy značky Repsol, a to Repsol Premium GTI/TDI 10W-40 a Repsol Moto Sintetico 4T 10W-40. K tomuto produktu je přidáno čtyř  litrové balení stejného oleje zdarma. Při využití této zvýhodněné nabídky je navíc doprava zdarma.

Zvýhodněné balení 5l + 1l 

Akce platí pro vybrané 5 litrové balení značky Repsol, a to Repsol Elite Long Life 5W-30 a Repsol Elite TDI 5W-40. K těmto produktům je přidáno litrové balení stejného oleje za zvýhodněnou cenu.

Zvýhodněné balení 4l + 1l 

Akce platí pro vybrané 4 litrové balení značky Repsol, a to Repsol Premium GTI/TDI 10W-40. K tomuto produktu je přidáno litrové balení stejného oleje za zvýhodněnou cenu.

Zvýhodněné balení 4l + Sprej na řetězy

Akce platí pro vybrané 4 litrové balení značky Repsol, a to Repsol Moto Sintetico 4T 10W-40 a Repsol Moto Racing 4T 10W-50. K těmto produktům je přidán sprej na řetězy od Repsolu za zvýhodněnou cenu.

Dárek k objednávce

Akce platí pro všechny produkty značky Repsol, které jsou na webových stránkách maziva-kapaliny uvedeny. Neplatí pro již zvýhodněné dvojice. Dárek je ve formě čističe plastů od Repsolu. Pro splnění dárku zdarma je nutné udělat objednávku v hodnotě minimálně 1 200 Kč s DPH s alespoň jedním produktem značky Repsol. 

Podmínky akce Vánoce s Repsolem

Akce platí od 12.11.2021 do 31.12.2021 nebo do vyprodání zásob u dodavatele. Vzhledem k velkému počtu objednávek může docházet k opoždění aktualizace skladových zásob. Akci můžete využít opakovaně. Jednotlivé akce nelze kombinovat. Do objednávky je nutné vybrat produkty s nadpisem Vánoce s Repsolem.

Počet produktů: 9

Zobrazení 1-9 z 9 položek

Aktivní filtry

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.