PRO-LONG Maziva a mazací tuky

Maziva a mazací tuky

PRO-LONG je speciální mimořádně účinné mazivo třetí generace. Vědecky vyvinuté pro provoz motorů a strojních zařízení v těch nejextrémnějších podmínkách. Jeho vynikající vlastnosti výrazně převyšují vlastnosti různých přípravků dovážených v předchozích letech.

Udržujte stroje preventivně. Rozvoj civilizace s sebou přinesl mnoho strojů, které lidem usnadňují práci. Aby jejich provoz byl přesný, bezproblémový, je třeba stroje preventivně udržovat. Preventivní údržba strojů spočívá v jejich pravidelné kontrole a ošetření jednotlivých částí stroje, zejména však nejvíce mechanicky namáhaných částí . Inovaci v údržbě strojů přinesla norská firma PRO-LONG, která vyrábí aditiva a plastická maziva. Při testování výrobků PRO-LONG se potvrdilo, že preventivní údržba strojů a motorů má efektivní a obnovující účinek na chod strojů.

K preventivní údržbě průmyslových strojů, které jsou stále více mechanicky namáhány a extrémně zatěžovány, doporučujeme kombinaci plastických maziv a aditiv přidávající se do benzinu či nafty. Aditiva rozpustí nežádoucí usazeniny a poté se nastartuje tvorba hladké super tenké vrstvičky mezi třecími dvojicemi. Plastická maziva ve valivých a kluzných uloženích vytvořením třecí vrstvičky vyhladí třecí dráhu, takže rotující a pohybující se části strojů budou mechanicky i tepelně méně namáhány.

Snadnější chod se projeví i na snížené spotřebě elektrické energie motorů správně udržovaných strojů a potažmo i snížením hlučnosti ošetřených agregátů. Maziva odolávají extrémním podmínkám, důležitou vlastností je jejich odolnost vůči vodě, a to i velmi agresivní mořské vodě.

Nejprodávanéjší

 1. PRO-LONG SPRAY grease

  Velmi účinný mazací tuk vyrobený na bázi lithia a minerálního oleje, obsahující patentovanou molekulární ochranu...
  Vyprodáno
  749 Kč
 2. PRO-LONG UNIVERSAL grease

  Vysoce efektivní mazací tuk EP 2 vyniká svojí velmi dobrou přilnavostí a stabilitou
  Vyprodáno
  695 Kč

Počet produktů: 6

Zobrazení 1-6 z 6 položek

Aktivní filtry

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.